ZUMBA® - K&S FIT and DANCE – nowoczesna szkoła tańca dla każdego

z nami!

Zajęcia

Taneczna akademia przedszkolaka

Autorski program nauczania "Taneczna akademia przedszkolaka" to zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę, a program dostosowany jest do wieku oraz predyspozycji rozwojowych dzieci. Na zajęciach nasze pociechy uczą się podstawowych kroków tańca towarzyskiego (samba, cha cha, jive, walc wiedeński, walc angielski, polka), prawidłowej postawy, trzymania tanecznego oraz maniery obowiązującej w tańcu. Dodatkowo atrakcyjność zajęć podnoszą elementy tańca nowoczesnego (hip-hop, disco-dance, videoclip dance, itp.) oraz tańca zabawowego (twist, makarena, lambada, kaczuszki), a czas umilają zabawy ruchowe. Jeżeli chcesz, aby w placówce Twojego dziecka odbywały się takie zajęcia skontaktuj się z nami!

Instruktorzy

Poznajcie nas kim jesteśmy.

Kinga

Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 9 lat.
W swoim dorobku tanecznym może poszczycić się najwyższą międzynarodową Klasą Taneczną „S” w stylu Latynoamerykańskim oraz Mistrzowską Krajową Klasą „A” w stylu standardowym. Na swoim koncie posiada wiele zwycięstw na turniejach rangi ogólnopolskiej oraz międzynarodowej. Jest finalistką Mistrzostw Polski FTS 2014 w klasach, II vice Mistrzynią Okręgu Lubelskiego, dwukrotną finalistką Mistrzostw Okręgu Śląskiego oraz wielokrotną zdobywczynią Pucharu Okręgu.

Podczas swojej długoletniej kariery miała okazję spróbować swoich możliwości w innych technikach, takich jak hip-hop, jazz, house, dancehall itp. Uczestniczyła w zajęciach prowadzonych przez jurorkę Tylko Taniec Annę Jujkę oraz pracowała pod okiem choreografów You Can Dance: Pawła Michno oraz Jacka Wazelin poznając tajniki jazzu. Obecnie nad jej dalszym rozwojem bacznie czuwają trenerzy Magdalena i Piotr Kordaszewscy

- wielokrotni finaliści Mistrzostw Polski w Tańcach Latynoamerykańskich, tancerze „Jaka to melodia” oraz festiwalu muzycznego w Opolu oraz Andrej Mosejcuk – 3-krotny Mistrz Polski Par Zawodowych, tancerz i choreograf Tańca z Gwiazdami.

Z wykształcenia jest magistrem Inżynierii finansowej, jednak to taniec stanowi sens jej życia. Jest instruktorką ZUMBA, licencjonowanym instruktorem tańca sportowego, instruktorem fitness oraz Jumping Frog. Prowadząc zajęcia z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi, zaszczepia swoją pasję innym. Kinga to osoba sympatyczna i pogodna, a zarazem pełna energii i pozytywnie nastawiona do życia oraz otaczających ją ludzi.

Szymon

Z wykształcenia inżynier informatyki, z zamiłowania tancerz od 8 roku życia. Swoją karierę taneczną rozpoczął w klubie tanecznym „ADiK” Bytom, przez wiele lat tańczył w Śląskiej Szkole Tańca Dariusza Kurzeja. Dorobek taneczny stanowi Najwyższa Międzynarodowa Klasa Taneczna „S” w stylu latynoamerykańskim oraz Mistrzowska Krajowa Klasa „A” w stylu standardowym. Na swoim koncie posiada wiele zwycięstw na turniejach rangi Ogólnopolskiej oraz Międzynarodowej. Jest finalistą Mistrzostw Polski FTS 2014 w klasach, finalistą Mistrzostw Okręgu Śląskiego oraz wielokrotnym zdobywcą Pucharu Okręgu Śląskiego. Jest zwycięzcą w najbardziej prestiżowym turnieju Tańca w Polsce o Puchar M. Wieczystego w Krakowie. Uczestniczył w turniejach rangi Grand Prix Polski oraz World Dance Sport Federation.

Obecnie nadal aktywnie szkoli się pod okiem trenerów Magdaleny i Piotra Kordaszewskich, którzy są wielokrotnymi finalistami Mistrzostw Polski, występowali w programie telewizyjnym, „Jaka to melodia” oraz u Andreja Mosejcuk – wieloktrotnego Mistrza Polski, medalisty German Open Championship, Blackpool Dance Festival. Chętnie bierze także udział w warsztatach innych technik tanecznych, m. in. z choreografem You Can Dance z Jackiem Wazelin oraz właścicielem Akademii Teatralno-Wokalnej i aktorem Jerzym Turowiczem.

Posiada uprawnienia Instruktora Tańca Sportowego wydanego przez Wyższą Szkołę Kultury Fizycznej i Turystyki. Szymon to ciekawy przykład połączenia duszy artysty z umysłem ścisłym.

Pokazy tańca

Chciałbyś uatrakcyjnić wesele pokazem tańca? Zaserwuj gościom niezapomnianą ucztę dla oka i zmysłów. A może konferencja, bankiet? A może po prostu zamknięta impreza firmowa? Urodziny męża? Rocznica ślubu?

Dostosujemy charakter i styl tańca do wymogów imprezy. Chcielibyście Państwo nadać smaku Swojej imprezie? Oferta pokazów tańca jest stworzona specjalnie dla Was i może okazać się świetnym uatrakcyjnieniem każdego wieczoru. Przygotujemy dla Państwa odpowiednio dopasowany pokaz od klasycznego tanga, poprzez stylowe tańce balowe - walce aż po gorące, kubańskie rytmy chachacha czy rumby.

Zgłoś się do Nas a indywidualnie dopasujemy do Twoich potrzeb wyjątkowy program artystyczny.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą
i masz pytania, to skontaktuj się z nami

Szymon

Kinga